May 28, 2022
Portali Shprehja

Fustani i Blake Lively transformohet në tapetin e kuq të Met Gala

Është e sigurt të thuhet që Blake Lively nuk zhgënjen asnjëherë në Met Gala me cdo paraqitje të saj.

Blake veshi një fustan rozë me shkëlqim metalik të krijuar nga Versace. Pasi mahniti të pranishmit, aktorja u bë gati për surprizën e radhës. Pranë saj u shfaqën disa burra me kostum që e ndihmuan të shndërronte fustanin.

Tact Watches

 

Fustani është frymëzuar nga Statuja e Lirisë, e cila u ndërtua në New York në vitin 1885 gjatë asaj që njihet si Epoka e Praruar dhe ishte tema e Met Gala 2022. Pamja e parë e fustanit përfaqëson pamjen origjinale të statujës, e cila asokohe ishte prej bakri. Pamja e dytë – pra në ngjyrë të bruztë – përfaqëson pamjen e tanishme të statujës.

 


Të Ngjajshme

Kim Kardashian i kërkon falje familjes për mënyrën se si janë trajtuar nga Kanye West

Kur reperi Buta fliste për vëllain e tij problematik që sot po dyshohet për vrasjen në Ferizaj

Dafina Zeqiri ia huazon dhuratën që i bëri vetë partnerit

Leave a Comment