December 6, 2020
Portali Shprehja

Fustani i ngushtë ia thekson linjat perfekte Oriolës

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.


Të Ngjajshme

Big Mama prekët teksa tregon fillimin e karrierës së saj

admin

Afrona u lë pa fjalë me këtë ndryshim që ka bërë

admin

Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Intagram, reagon Robert Berisha

admin

Leave a Comment