June 5, 2023
Portali Shprehja

Futbollistët e Struga Trim Lum në pushimin e merituar deri më 5 qershor

Pas ndeshjes finale të Kupës që u luajt të shtunën dhe festës së madhe me rastin e titullit kampion, ekipi i Strugës Trim Lum, ndodhet në një pushim të merituar, ku do të qëndrojë deri më 5 qershor.

Kjo është data kur klubi stugan do të nis misionin evropian dhe njëkohësisht përgatitjet për sezonin 2023/2024.

Kujtojmë se Struga Trim Lum këtë vit do ta përfaqësojë Maqedoninë në eliminatoret e Ligës së Kampionëve. Dhe emri i kundërshtarit të parë do të bëhet i ditur më 20 qershor, kur tashmë skuadra do të jetë në javën e dytë të përgatitjeve.

.

Të Ngjajshme

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Shikoni çfarë i bënë amerikanët “Jugo” legjendar: Ekspozita e vitit 1997 është një hit i vërtetë

Leave a Comment