January 19, 2021
Portali Shprehja

Futbollisti i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

Një ditë pas mbërritjes në Tiranë nga Bjellorusia, futbollisti i Kombëtares, Odise Roshi ka shpallur fejesën me modelen Silvi Shkëmbi, në një festë tepër private ku ishin të ftuar rreth 100 veta në ambientet e një lokali luksoz në Tiranë.

Duket se rregullat kundër coronavirusit për të frenuar përhapjen e COVID-19 nuk e kanë ndalur çiftin e ri, duke shkelur kështu masat parandaluese.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Sipas Top Channel, të pranishëm ishin edhe shokët e tij të ekipit.

Dhurata e futbollistit të Groznit, Odise Roshi për bashkëshorten e tij ka qenë një unazë me diamante, e cila kishte një vlerë prej 20.000 euro dhe një ore gjithashtu me gurë të çmuar që arrinte vlerën e 30.000 eurove.


Të Ngjajshme

Kush është personi që i bashkoj Robertin e Noren?

admin

Produksioni MAQINA paralajmëron rikthimin

Redaksia 2

Do të dëshpëroheni nga fytyra e Taynës pa pikë photoshopi

admin

Leave a Comment