October 4, 2023
Portali Shprehja

Futbollistja më e bukur në botë “trazon” sërish rrjetet sociale

Alisha Lehmann është një nga futbollistet më të njohur dhe më tërheqëse në botë. Kjo futbolliste e famshme, e cila tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe lëvizjet në fushë, por edhe me pamjen e saj tërheqëse.

Reprezentuesja zvicerane, e cila aktualisht luan për Aston Villa, është arsyeja pse shumë e kanë ndjekur futbollin e femrave së fundmi. Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale dhe numëron më shumë se 15 milionë ndjekës në Instagram.

Switzerland’s Alisha Lehmann sits on the bench before the Women’s World Cup Group A soccer match New Zealand and Switzerland in Dunedin, New Zealand, Sunday, July 30, 2023. (AP Photo/Alessandra Tarantino)

 

“Jam rritur në fshat, kemi luajtur vetëm futboll gjithë ditën, kjo më bën të përulur”, tha kjo futbollist tërheqës.

 

Edhe një herë Alisha i “vuri flakën” Instagramit me fotografi të reja të nxehta dhe shumë po flasin për tatuazhin e fluturës në të pasmet e saj./Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Kurti: Sulmuesit terrorist në veri janë pjesëtarë të organizatave “Mbrojta Civile” apo “Brigada Veriore”

Mosshfrytëzimi “avullon” 140 denarët nga karta studentore

Trajneri i Çekisë: Është e vështirë, por në Shqipëri luajmë për gjithçka

Leave a Comment