December 4, 2021
Portali Shprehja

Fytyra e Arianës kështu duket kur realizon tretman

Ariana në secilin imazh që publikon kalon në lajm.

Ajo me përkushtimin e madh tek vetja, në çdo kohë shihet duke u rregulluar deri në detajin më të vogël, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Fotografitë e shumta nuk mungojnë për ndjekësit, ku gjithmonë duket bukur.

Këtë herë, Ariana shihet duke bërë tretman dhe në këtë gjendje fytyra e saj duket mirë.

Shikojeni dhe binduni.


Të Ngjajshme

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Vrapoi… lëndohet banorja e Big Brother Albania

Leave a Comment