May 17, 2021
Portali Shprehja

Ganimete Jashanica ndan foton më të mirë me bashkëshortin

Ganimete Jashanica është një këngëtare që tërheqë vëmendje në shumë situata. Ajo duke qenë një fytyrë e njohur në mediat rozë, në shumë aspekte kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, këngëtarja shumë herë e dëshmon që është një person i dalluar dhe mbetët unike përkundër moshës që […]

.

Të Ngjajshme

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Leave a Comment