October 21, 2021
Portali Shprehja

Ganiu vizitë bizneseve të vogla dhe familjare në Komunën e Çairit

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu ka vazhduar edhe sot aktivitetin për promovimin e punës së realizuar gjatë mandatit katër vjeçar dhe projektet që pritet të realizohen në mandatin e ardhshëm.

Ai sot vizitoi bizneset e vogla në komunën e Çairit duke i njoftuar për projektet që parashihen në programin e tij zgjedhor për këtë sferë në veçanti për subvencionet dhe qendra për përkrahjen e bizneseve të vogla dhe familjare.

Postimi i plotë:

A ka bujrum?
Vizitë bizneseve te vogla dhe familjare në Komunën e Çairit.
Parashikojmë: Subvencione, qender per perkrahje dhe qasje në fonde me programin 2021-2025

Të Ngjajshme

KSHZ: Paraqitja e të sëmurëve deri më 23 tetor, personat me Covid-19 deri më 25 tetor

admin

Takimi Sela-Mickoski, punohet për shumicë të re parlamentare

admin

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

admin

Leave a Comment