May 21, 2022
Portali Shprehja

Gara për kreun e PD, kandidati i parë përballë Berishës

Është regjistruar kandidati i parë që do të garojë me Sali Berishën në zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike.

Tact Watches

Abc mëson se Ibsen Elezi e ka dorëzuar në selinë blu formularin e kandidimit.

Kujtojmë se ish-drejtuesi i demokratëve në Kukës kandidoi edhe në zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike që u mbajtën në qershor të 2021.

Mirëpo, kandidatura e tij u s’kualifikua nga gara me vendim Kryesie. Aso kohe u raportua se Elezi u s’kualifikua nga gara për shkak “se me komentet e tij ai ka tentuar që të denigrojë dhe të dëmtojë Partinë Demokratike.”/albeu.com

Të Ngjajshme

Snajperistja elitare: Cila është dobësia e armikut

admin

U tha se ka vdekur Nazim Bllaca, reagon vëllai i tij – tregon si qëndron e vërteta

admin

Tornado i rrezikshëm godet Gjermaninë, dhjetëra të lënduar dhe dëme të mëdha

admin

Leave a Comment