April 2, 2023
Portali Shprehja

Gashi: Në zgjedhjet e ardhshme do të jemi më të fuqishëm

Takim me qytetarët mbrëmë ka zhvilluar edhe Alternativa. Para qytetarëve të Kumanovës kryetari i kësaj partie Afrim Gashi tha se zgjedhjet e reja po vijnë dhe se është i bindur se në zgjedhjet e ardhshme Alternativa do të jetë shumë e fuqishme. Shtoi se Alternativa do të jetë e hapur për bashkëpunim. “Ka plot kundërshtarë që i kemi, që shajnë, ofendojnë, tradhtojnë, përçajnë, shpifin, trillojnë, spiunojnë, mundohen të na ndajnë, atyre u them veç një gjë: Veç vazhdoni”, ka përfunduar Gashi.

Të Ngjajshme

Ekspertët pohojnë: Kjo pije është më e dobishme se uji, mbron kockat dhe muskujt

Mediat spanjolle për suksesin e Shqipërisë në minifutboll

Trajneri i Çellsit pranon: Duhet të shesim!

Leave a Comment