15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Gashi: Nëse vazhdon kështu paraqitja e Vjosa Osmanit, do të ishte minim i qëllimshëm i kandidaturës

Gashi ka thënë se atyre po ju mungojnë fjalët goditëse dhe se nëse vazhdon kështu, do të ishte minim i qëllimshëm i kandidaturës.

‘’Gashi dhe LDK spo paraqiten si duhet në debate. Duhen fjalë goditëse. E pajustifikueshme për një parti si LDK të hyjnë tash, dhe të mos kenë saktësi të termave elektorale. Nëse vazhdon kjo, mendoj se ky do të ishte minim i qëllimshëm i kandidaturës. Duhet të jetë më e konsoliduar’’, tha Gashi.

Artikuj të ngajshëm

Haradinaj ndërpret fjalimin në Gjilan, respekton ezanin

shprehja

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja