December 4, 2021
Portali Shprehja

Gashi nuk mohon sukseset e Qeverisë aktuale në eurointegrime

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi në ClickPlus në TV21 tha se Qeverisë aktuale nuk mund t’i mohohen meritat që ka rreth eurointegrimeve.

“Kjo Qeveri e futi Maqedoninë në NATO dhe ka aspirata shumë të theksuara që të bëhet pjesë e BE-së”, tha mes tjerash Gashi.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment