November 29, 2020
Portali Shprehja

Gattuso i sinqertë: I gudulisëm! Edhe sikur të luhej 1 ditë ndeshja

Rino Gattuso, trajneri i Napolit, pas humbjes brenda fushe ndaj AZ Alkmaar foli për mikrofonat e Sky Sport: “Gabimi është që nuk duhet të kishim humbur.

Ne bëmë një zotërim steril të topit, veçanërisht në pjesën e dytë kur shumë lojtarë po shkelnin këmbët e njëri tjetrit! Edhe sikur të luhej një ditë nuk do të kishim shënuar: kjo ishte ndjenja.

Ne bëmë një gjysmë goditje në portë dhe e humbëm atë. Ne bëmë një zotërim steril të topit, duke gudulisur kundërshtarët tanë. Duhej të luanim më mirë pa top”.

.

Të Ngjajshme

Milan nis kontaktet me talentin: Falënderoj Maldini-n për komplimentet

admin

Francë: Barazimi i parë vjen hidhur për PSG. Nuk mjaftojnë Neymar-Kean (VIDEO)

admin

Shpërthen Mihajlovic: Futbollistët duhet të ndërrojnë profesion nëse…

admin

Leave a Comment