January 27, 2021
Portali Shprehja

“Gattuso më thotë kafshë!”, shqiptari rrëfen bisedat me trajerin e Napolit

Mesfushori i Napolit, Eljif Elmas, foli për Sky Sport në lidhje me gjendjen e tij fizike pas rikuperimit nga Covid-19: “Jam mirë, jam stërvitur në shtëpi dhe tani le të shohim në fushë. Shpresoj të bëj më mirë këtë vit, në timen sezoni i dytë këtu, por nuk dua të flas për gola. Mendoj të punoj dhe mendoj për një lojë në të njëjtën kohë “.

Çfarë ju kërkon Gattuso?

“Ai thjesht më thotë se unë jam një kafshë (qesh), ai është një person i shkëlqyeshëm dhe një trajner i shkëlqyeshëm. Më pëlqen se si stërvitemi me të.”

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment