July 3, 2022
Portali Shprehja

Gazetari bën gafën e shekullit, ngatërron sulmuesin me shoqëruesin e tij

Gjatë lidhjes së drejtpërdrejtë në “Sky Sports News”, një nga korrespondentët gjerman priti jashtë fushës stërvitore të Bayernit për të marrë një intervistë ekskluzive me Sadio Mane. Dhe dukej se po merrte pikërisht atë në intervistë, kur një makinë me xhama të zinj doli jashtë.

I shtyrë nga kolegët e tij, reporteri i “Sky Sports” më pas iu afrua automjetit për të marrë një reagim nga vetë njeriu për të cilin interesohej.

Tact Watches

Ndërsa burri u shfaq disa sekonda më vonë, prezantuesja e “Sky Sports”, Vicky Gomersall, e emocionuar tha: “Ja ku është!” Më pas kuptoi se ai nuk ishte njeriu i momentit, pra sulmuesi afrikan.

Në vend të kësaj, ishte njëri nga shoqëruesit e Mane, duke lënë Gomersall të kuptonte gafën e saj dhe të thoshte: ‘Oh, jo, qëndro pak… në të njëjtën kohë, Mane ishte duke dalë nga automjeti në anën tjetër.

Gafa qesharake i shkriu fansat në internet. Njëri prej tyre e përshkroi momentin si “tronditës”, ndërsa një tjetër e cilësoi incidentin si “të shkëlqyeshëm”.

 

 

 

 

.

Të Ngjajshme

Mbytet një 14 vjeçar në liqenin e Berovës

“Kurseni energji”, Gjermania paralajmëron qytetarët për mungesë të gazit

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Leave a Comment