August 5, 2021
Portali Shprehja

Gazetari i njohur kroat i përshëndet serbët me shqiponjë dhe ‘Skënderbe’ – Iliria News Agency

Gazetari i njohur kroat i përshëndet serbët me shqiponjë dhe ‘Skënderbe’ – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nusja 21-vjeçare vdes një orë pas dasmës, kjo është arsyeja – Iliria News Agency

admin

Nuk na duhet bota serbe – Iliria News Agency

admin

Sali Berisha në “luftë” me Sekretarin amerikan të Shtetit, e padit për shpifje – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment