Gazetarja e mohoi, gruaja e aksidentuar: Më përplasi me makinë Ilda Bejleri


“Më hodhi dy metra tutje dhe nuk ndaloi. Ia bëra me dorë. Më pa dhe vazhdoi.  Makinat ndaluan të gjitha, veç Ilda Bejlerit.

Nuk e njoh po i thirrën në emër të gjithë dhe i kërkuan të qëndronte. Ajo u tha: “Pse……

Të ngjajshme

Aksident i rëndë në Prishtinë, BMW nuk ndalet pas 100 metrave

shprehja

Grabitja në Elbasan, si ia rrëmbeu armën autorit, pronarja e argjendarisë

shprehja

Detaje për dy vdekjet enigmatike që ndodhën brenda 24 orëve në Prizren

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë