January 16, 2021
Portali Shprehja

Genta befasohet nga i dashuri me një dhuratë romantike

Genta dhe Huseyin po e shijojnë lidhjen e dashurisë.

Genta Ismajli ka disa muaj që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me të cilat tregoi se mbrëmë u argëtua jashtë bashkë me partnerin.

Në një prej tyre, ajo shfaqet me një buqetë me trëndafila pranë të fejuarit, i cili e kishte befasuar atë mbrëmë.

Kujtojmë se Genta aktualisht po e shijon suksesin e këngës me titull “Ça me bo” në bashkëpunim me Marselin.


Të Ngjajshme

Sa bukur duket në këto komplete Gresa

admin

Yllka e tregon krejt gjoksin me këtë fustan

admin

Rovena tregon se ku ka vendosur të jetojë

admin

Leave a Comment