November 28, 2020
Portali Shprehja

Genta do e çmendë turkun me këtë pamje

Këngëtarja Genta Ismaili ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznismenin e njohur turk Husein Usta.

Tanimë janë bërë një çift mjaft i përmendur, ku të gjithë iu drejtohen Genta dhe Usta, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse me nacionalitete të ndryshëm por dashuria e tyre ka triumfuar mbi të gjitha, kështu duke i mposhtë të gjitha pengesat.

Ditë më parë u tha se Genta është shtatzënë, por këngëtarja ende nuk ka sjellë ndonjë imazhe me bark të fryrë.

E së fundmi, ajo përkundrazi i ka sjellë disa imazhe tejet unike, ku padyshim që edhe Ustën e ka mahnitur me gjithë këtë bukuri./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

admin

Leave a Comment