December 5, 2020
Portali Shprehja

Genta e shqelmon të dashurin në publik

Këngëtarja nga Gjilan ka kohë që ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk, me të cilin pritet që së shpejti të kurorëzojnë martesë, shkruan “Kosovarja”.

Turku tregohet i kujdesshëm për bukuroshen kosovare duke ia bërë qefin për të vizituar vende të bukura dhe mjaftë luksoze.

Këtë dashuri Genta po ia kthen në kahjen tjetër, duke bërë shaka, shkruan “Kosovarja”.

Në palestër ajo e shqelmojë turkun nga pas ku sigurisht ishte një moment qesharak mes tyre.

I durueshëm turku, a?


Të Ngjajshme

Brenda shtëpisë përrallore të Ingrit Gjonit

admin

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

admin

Shikoni sa bukur e ka rregulluar Afërdita shtëpinë për festat e fundvitit

admin

Leave a Comment