May 11, 2021
Portali Shprehja

Genta Ismajli me të dashurin publikojnë fotografi nga pushimet

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Gjilani, Genta Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ka kohë që e ka zyrtarizuar lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk Huseyin Usta. Në bazë të postimeve në rrjetet sociale dhe intervistave të përbashkëta, duket se çifti janë shumë të dashuruar dhe kalojnë […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment