10 C
Skopje
November 19, 2019
BLUE

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e njohën nga ndryshimi drastik.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Artikuj të ngajshëm

Provokon Gjyste Vulaj: Fotografi sensuale me fustanin transparent

shprehja

Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner

shprehja

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin

shprehja