July 28, 2021
Portali Shprehja

Genta me këtë gjendje e vulos që është shtatzënë

Genta ka befasuar të gjithë me paraqitjen e fundit. Duke u shfaqur në mënyrë të thjeshtë, ajo duket krejt person ndryshe me shtimin e madh në peshë, shkruan “Kosovarja”. Në një video të postuar nga partneri i saj turk këngëtarja shihet me një ndryshim drastik në linjat trupore. Me këtë mënyrë të paraqitjes, ajo ngrit […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment