Genta vështirë të njihet në fotosesionin e ri

Genta Ismajli së fundi është kritikuar për ndryshimet në pamje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin dukej për mrekulli, e grimuar deri në detaje.

Në imazhet ku shihet me flokët e kapura lart me një fjongo, Genta pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Genta Ismajli po shijon lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Françeska provokon e lagur në pishinë

shprehja

Publikohen pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T dhe Majk

shprehja

Stresi: Unë s’kam ‘beef’ me repera se jam shumë i madh për ta

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë