January 20, 2021
Portali Shprehja

Georgina femër e zjarrtë në fustan të gjatë

Georgina është një nga emrat më të komentuar në botën e showbizit.

E dashura e Cristiano Ronaldo-s ka arritur që gjithmonë të tërheq vëmendjen e të gjithëve me fizikun dhe bukurinë që ka.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Edhe këtë herë veproi njësoj, mori gjithë vëmendjen në Festiavlin e Filmit në Venecia.

E veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë shampanje e shumë elegantë, Georgina duket për mrekulli. Ajo madje nuk harroi të vendosë edhe maskën anti-COVID.

Sigurisht se ajo që bie në sy më së shumti është pikërisht fiziku i kuruar i asaj.


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment