March 1, 2021
Portali Shprehja

Georgina tregon trupin nga palestra

Georgina ka treguar ushtrimet për të formësuar trupin.

Georgina është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë ndërkombëtar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë publikon pamje tërheqëse për ndjekësit e saj nga përditshmëria apo nga karriera si modele.

Së fundmi ajo postoi një Instastory ku shfaqej në palestër duke perfeksionuar linjat trupore.

Georgina shihet të ketë veshur rroba të ngushta fitnesi të cilat vënë në pah format trupore seksi.


Të Ngjajshme

Capital T feston ditëlindjen, ja sa vite i mbushi

admin

Bearti i ‘turpshëm’, e zuri Tea

admin

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht: Çfarë ke ti me punën e leshit

admin

Leave a Comment