March 3, 2021
Portali Shprehja

Getoar Selimi heq vetullat

Konsiderohet “babai” i repit shqiptar dhe pjesa më e madhe e këngëve të tij janë hite apsolute.

(function () { if (!document.getElementById('ap-js')) { var ver = new Date().toISOString().split(':')[0].replace(/D/g,''); var apjs = document.createElement("script"); apjs.type = "text/javascript"; apjs.async = true; apjs.setAttribute('id', 'ap-js'); apjs.src = "https://central.gjirafa.com/js/ap-gjanout.js?v=" + ver; document.head.append(apjs); } })();

Getoar Selimi pas një pauze të konsiderueshme, sapo është kthyer me këngën e re në bashkëpunim me Majk.

Gjatë kësaj periudhe heshtjeje, stili i reperit paska pësuar një ndryshim mjaftë drastik. Frizura e tij duket ndryshe dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta vëreni në këtë foto, vetullat e Getot janë dukshëm më të holla, ëe do të thotë se i ka hequr.

A po duket më mirë?


Të Ngjajshme

Kim Kardashian ‘kotet pak’ te parukieri

admin

Tuna shfaqë foton kur ishte ‘ zogu ma i mirë prej krejtve’

admin

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit

admin

Leave a Comment