January 27, 2021
Portali Shprehja

Getoar Selimi shpreh mbështetjen ndaj Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Rep artisti ka publikuar një Instastory në llogarinë e Instagramit.

Pas zhvillimeve të fundit në vend, të arrestimeve të ish pjesëtarëve së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë reaguar fytyra publike të estradës shqiptare.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Getoar Selimi ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar ka reaguar pas ngjarjeve të djeshme.

Duket se zhvillimet e fundit kanë trazuar jo vetëm popullin dhe politikanët, pasi mjaft yje nga estrada kanë shprehur publikisht mbështetjen për të gjithë ata që luftuan pa u kursyer për popullin shqiptar.

Getoar Selimi në llogarinë e Instagramit ka publikuar një imazh me mbishkrimin “UÇK”, kështu duke treguar se po përkrah këta të fundit që u arrestuan.


Të Ngjajshme

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Era Istrefi reklamon luksin mbrenda veturës luksoze

admin

Leave a Comment