June 22, 2021
Portali Shprehja

GettBody Korseti magjik që ju dhuron linjën trupore të ëndërruar

Të gjitha duan të kenë trup të përsosur, linja ideale dhe të mahnitshme. Por, për një vijë të tillë trupore duhet punë dhe mund. Ama, ka edhe diçka që ju ndihmon shumë, një asistent perfekt i linjës së dëshiruar. Është korseti GettBody që ndihmon në theksimin e belit, heqjen e yndyrës së tepërt të barkut […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment