January 30, 2023
Portali Shprehja

Gëzim në familjen e John Legend dhe Chrissy Teigen: ‘Çfarë dite e bekuar’

Muzikanti John Legend dhe bashkëshortja e tij, modelja Chrissy Teigen, u bënë prindër për herë të tretë. Këngëtarja ka dhënë lajmin e mirë gjatë një koncerti. Në mëngjesin e së premtes, 13 janar, John Legend dhe Chrissy Teigen mirëpritën fëmijën e tyre të tretë.

“Çfarë dite e bekuar”, tha muzikanti nga skena gjatë koncertit të asaj nate.

Legjenda pranoi para fansave se ai kaloi shumë kohë në spital, nuk flinte mjaftueshëm, por pavarësisht kësaj “ndjen një rritje të energjisë”.

Gushtin e kaluar, Chrissy Teigen dha lajmin për shtatzëninë e saj disa vite pas abortit të saj spontan – një përvojë që ajo e ndau me ndjekësit e saj në mediat sociale. E porsalindura është fëmija i tretë i modeles dhe bashkëshortit të saj, muzikantit John Legend. Çifti ka edhe dy fëmijë të tjerë, Luna 6-vjeçare dhe Miles 4-vjeçare. Të dyja u konceptuan me fertilizimin in vitro.

.

Të Ngjajshme

Shkarkohet Danella Arsovska, nuk është më kryetare e BNJV-së

Finlanda shpresa të anëtarësohet në NATO së bashku me Suedinë

“Shënimi i përvjetorit të Goce Dellçevit”, Spasovski: Nuk do të lejojmë kurrfarë incidenti

Leave a Comment