August 2, 2021
Portali Shprehja

Gëzim Nika ia uron gruas ditëlindjen me fjalë të veçanta

Ai familjen e ka mbajtur relativisht larg syrit të publikut dhe atë suksesshëm. Por, në raste të caktuara, sigurisht se ka përjashtime. Së fundmi, Nika është treguar romantik duke ndarë një fotografi të bashkëudhëtares së jetës, shoqëruar me një dedikim. “Gjithmonë thonë se pas një burri të suksesshëm qëndron një grua e mrekullueshme dhe është […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment