November 28, 2020
Portali Shprehja

Gëzimja organizon festë madhështore për ditëlindjen e vjehrrit

Gëzime Hamzaj po tregohet femër mjaftë e zonja dhe shumë e dashur.

Ajo ka raporte të lakmueshme me familjen e burrit duke qenë tejet e afërt me ta, shkruan “Kosovarja”.

Sot për ditëlindjen e vjehrrit ajo u kujdes që të organizojë një ndejë madhështore duke publikuar pamje nga vendi që kanë zgjedhur për sonte familja e tyre.

Se sa bukur dhe me shumë shije e kanë dekoruar vendin mund ta shihni përmes imazhit në vazhdim./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Gold Ag bëhet baba për herë të parë

admin

Si ta keni një trup si Jennifer Lopez në të 50-at?

admin

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Leave a Comment