June 18, 2021
Portali Shprehja

Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni! – Iliria News Agency

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditën e sotme të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Në një postim në rrjetet sociale, teksa ka postuar një video me pamje të xhamive, kryeministri shkruan: “Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni!”

 

Të Ngjajshme

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Takimi i Vjosës me Erdogan in – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment