November 26, 2022
Portali Shprehja

Ghetto Geasy uron vajzën për ditëlindje: Kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca, një vit më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Marget.

Ditën e sotme ajo ka mbushur plotë një vit.

E në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Ghetto Geasyt.

“Jeta e Babës, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti. Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia

vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime! Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtun Engjëlli im!”, ka shkruar reperi.

.

Të Ngjajshme

Nuk ka një afat se kur Qeveria do t’i konfiskon shtetësinë oligarkut pro rus, Alekander Onishçenko

Reshjet, kokëçarje për fshatrat e Tetovës

​Shkenca shpjegon se çfarë i ndodhë trurit tuaj kur lexoni çdo ditë

Leave a Comment