June 18, 2021
Portali Shprehja

Gili fotografohet me gruan e Malësorit

A e keni ditur që çifti Gili dhe Ilir Berani janë miq shumë të afët me këngëtarin nga Mali i Zi, Malësorin? Po, dyshja e famshme e muzikës shoqërohen shpesh me këngëtarin e hitit “Kthehuni” dhe bashkëshorten e tij. Gili, që njihet për natyrën sociale dhe origjinale, është forografuar me bashkëshorten e Malësorit dhe foton […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment