November 29, 2020
Portali Shprehja

Giroud tradhton Interin, gjen ekipin e ri për të ardhmen e tij!

Oliver Giroud do të largohet nga skuadra e Chelseas në janar. Sulmuesi francez nuk po luan me Werner dhe Abraham që janë zgjedhje të para nga trajneri Frank Lampard.

Francezi dëshiron që të jetë pjesë e Europianit 2021, por Deschamps nuk do e grumbullojë nëse nuk luan. Trajneri i “Gjelave” ka shumë simpati për karakteristikat e futbollistit, por nuk do të mundet ta ftojë në gjendjen e deritanishme.

Mundësia e kalimit tek Interi është zbehur për futbollistin, ndërsa së fundmi ka dalë në dritë kampionati amerikan. Inter Miami i David Beckham mund të tentojë që të afrojë sulmuesin dhe të ndërtojë një sulm me Higuain.

.

Të Ngjajshme

Zidane, i zhgënjyer: Është faji im, por…

admin

Courtois, çfarë bën??????? Gafa absurde e portierit të Real Madrid, Alaves realizon të dytin (VIDEO)

admin

PSG goditet sërish nga Bordeaux! Goli vjen nga jashtë zone (VIDEO)

admin

Leave a Comment