January 27, 2021
Portali Shprehja

Gjakovari shqetëson gruan në vendin e punës, arrestohet

Policia ka njoftuar se në Gjakovë ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka shqetësuar viktimën femër bashkëshorten e tij (në vendin e punës), duke i bërë presion që të kthehej në shtëpi për të vazhduar jetën me të, se përndryshe do të ketë pasoja.

Viktima është ndjerë e frikësuar dhe ka kërkuar përsëri urdhër mbrojte. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Zhduket një 15 vjeçare në Prizren, familjarët kërkojnë ndihmë për ta gjetur

admin

Arrest shtëpiak kundër të pandehurit S.R. që aksidentoi këmbësorin i cili vdiq nga plagët dy ditë më parë

admin

Policia në Pejë arreston katër persona, dyshohet se falsifikonin para

admin

Leave a Comment