April 13, 2021
Portali Shprehja

Gjasat i kemi shumë të mira – Iliria News Agency

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka folur pak minuta para fillimit të seancës konstituive të legjistlaturës së tetë.

“Shpresojmë për më të mirën dhe gjasat i kemi shumë të mira”, ka thënë Kurti para gazetarëve.
Krahas konstituimit të legjislaturës së tetë të Kuvendit të Kosovës, gjatë pasdites sotme pritet të formohet edhe Qeveria e re.

Të Ngjajshme

​Sot mbahet seanca e KS të OKB-së për Kosovën – Iliria News Agency

admin

Serbia i kundërpërgjigjet paralajmërimit të Kosovës për kthimin e reciprocitetit – Iliria News Agency

admin

Muaji i Ramazanit, SHBA dhe BE urojnë besimtarët myslimanë në gjuhën shqipe – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment