October 4, 2023
Portali Shprehja

Gjashtë të vdekur nga një shkëmbim zjarri në Greqi

Të paktën gjashtë persona humbën jetën në një shkëmbim zjarri në qytetin Loutas në Greqi, raporton Kathimerini . Të shtënat kanë ndodhur pasditen e sotme.

Të shtëna në drejtim të një automjeti me targa gjermane. Në automjet ndodheshin pesë persona dhe një jashtë, shkruan gazeta greke. Aktualisht në vendngjarje ndodhen shumë policë, forca speciale dhe ambulanca. Nuk ka ende informacione të tjera.

.

Të Ngjajshme

Facebook dhe Instagram mund bëhen me pagesë

Deponia e Nakushtakut prap tymon, dikush e ndez zjarrin natën

admin

Gratë do të lejohen të votojnë për herë të parë në një seancë të Sinodit të Peshkopëve të Kishës Katolike Romak

Leave a Comment