October 4, 2023
Portali Shprehja

Gjenden dy të miturit në Shkup, të raportuar se ishin larguar nga shtëpia

Sot në ora 14:00, zyrtarët policorë nga SPB Shkup kanë gjetur dy të mitur të cilët nga ana e nënës së tyre M.M. sot rreth orës 04:00 janë raportuar se janë larguar nga shtëpia.

Dy të miturit ishin larguar disa herë më parë nga shtëpia dhe ishin kthyer nga polici, informojnë nga MPB.

Menjëherë pas marrjes së kallëzimit janë marrë masat dhe veprimet e nevojshme dhe të miturit janë gjetur dhe do t’u kthehen prindërve.

Të Ngjajshme

Deponia e Nakushtakut prap tymon, dikush e ndez zjarrin natën

admin

Gratë do të lejohen të votojnë për herë të parë në një seancë të Sinodit të Peshkopëve të Kishës Katolike Romak

Aksioni për pastrimin e fundit të liqenit të Ohrit, është hequr një sasi e madhe e mbeturinave të ngurta

Leave a Comment