October 1, 2023
Portali Shprehja

Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Është gjetur shqiptarja 15-vjeçare e cila ishte raportuar e zhdukur në Gjermani që nga 11 shtatori.

Lajmin e ka njoftuar familja e saj përmes rrjeteve sociale.

Në një postim Instagram familjarët kanë treguar se ajo tashmë gjendet në shtëpi.

Po ashtu shprehën falënderime për çdo person që ka dhënë ndihmë për të rënë në gjurmët e Rahmones.

“Shumë faleminderit të gjithëve. Sicili prej jush ishte i rëndësishëm në përpjekjet për ta gjetur atë. U jemi mirënjohës juve dhe Zotit”, thuhet në postim.

.

Të Ngjajshme

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

admin

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

admin

Ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prizren

admin

Leave a Comment