January 28, 2022
Portali Shprehja

Gjendet e vdekur inspektorja e policisë në Ohër (FOTO)

Sot në orët e pasdites në një banesë në rrugën “Sirma Vojvoda” në Ohër është gjetur trupi i pajetë i inspektores së punësuar në SPB Ohër Marija Miloshevska, raporton portali Ohrid sky.

Siç mëson redaksia e këtij portali, e  ndjera disa ditë nuk ka dal nga banesa e saj dhe nuk i është përgjigjur thirrjeve telefonike

Tact Watches

Po ashtu mësohet se në trupin e tani të ndjerës ka pasur gjurmë dhune.

Në vendngjarje kanë dalur inspektorë, prokurori publik, pjesëtarë të Policisë Kriminale, por ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për vdekje natyrale, dhunë fatale apo vetëvrasje.

Priten informacione të konfirmuara zyrtare, përcjell Ohridsky.

Të Ngjajshme

Nga 1 shkurti do të rikthehet transporti publik në Kumanovë

admin

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

admin

Alsat: BDI-ja e harroi në burg Rexhail Qerimin!

admin

Leave a Comment