April 17, 2021
Portali Shprehja

Gjendet e vdekur një femër në një banesë në Prishtinë

Një femër ka raportuar se në banesë e kishte gjetur një person (femër) të shtrirë në tokë pa vetëdije.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 13:31 në rrugën “Jakov Xoxa”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Dëshmitarja femër kosovare ka raportuar se, në banesë e kishte gjetur viktimën të shtrirë në tokë pa vetëdije. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, ku mjeku ka konstatuar vdekjen e saj”, thuhet në raport.

Ndërkaq, lidhur me rasti është njoftuar prokurori i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë i viktimës të dërgohet në IML për obduksion. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment