March 7, 2021
Portali Shprehja

Gjendet heroinë në Gostivar, arrestohet 37 vjeçari

Gjatë ditës së sotme (05.02.2021) në ora 12:00 policia e Gostivarit ka kryer bastisje në shtëpinë e 37 vjeçarit V.S. nga Gostivari, me çrrastë është gjetur dhe konfiskuar 110 gram heroinë. Personi është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

.

Të Ngjajshme

Aksioni policor në “Bogorodicë”, kapen qindra kilogramë marijuhanë

admin

Policia me aksion anti-drogë në “Bogorodicë”

admin

Najçevska: Dorëheqja morale, term i panjohur tek ne

admin

Leave a Comment