March 7, 2021
Portali Shprehja

Gjendet i vdekur një 22 vjeçar në fshatin Banjë e Pejës – Iliria News Agency

Një 22-vjeçar është gjetur i pajetë gjatë ditës së sotme në Banjë të Pejës.

Lajmin për Gazetën Online “Reporteri.net” e ka konfirmuar Driton Rugova, zëdhënës në Policinë Rajonale të Pejës.

“Sot rreth orës 11:35 policia është njoftuar për një person pa shenja jete, ka dal në vendin e ngjarjes. Mjeku kujdestar ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e tij. Rasti ka ndodhur në Banjë të Pejës, viktima është 22-vjeçar”, tha Rugova.

Të Ngjajshme

Mandati juaj ka skaduar, lija Kosovën njerëzve të saj – Iliria News Agency

admin

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefonë nga Maqedonia për në Kosovë, kapen dy persona – Iliria News Agency

admin

Dita e dytë e Epopesë nis me homazhe pranë shtatores së Adem Jasharit në Skenderaj – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment