August 16, 2022
Portali Shprehja

Gjendet i vdekur një 49-vjeçar në Gjakovë

Një 49-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot në rrugën “Dedë Gjon Luli” në Gjakovë.

Ai është gjetur në një barakë, teksa vdekjen e tij e ka konstatuar personeli mjekësor.

Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

“Sot rreth orës 04:00 është pranuar informacion se në rrugën ‘Dedë Gjon Luli’ në Gjakovë një person mashkull lindur në vitin 1973, në një barakë, dyshohej se ishte i vdekur. Njësitet relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku edhe personeli mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, ka thënë ai.

Elezaj tutje ka bërë të ditur se është njoftuar edhe Prokurori i Shtetit dhe është iniciuar rasti “Hetim i vdekjes”.

“Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Mosmarrëveshje në aheng familjar, një femër në Prizren lëndohet me thikë

admin

Shpërndan video dhe foto me përmbajtje pornografike të fëmijëve, arrestohet 34 vjeçari

admin

Djemtë rrahin babanë, burrat gratë, e një femër e mashkull rrihen mes vete – rastet e dhunës në familje në 24 orë

admin

Leave a Comment