July 3, 2022
Portali Shprehja

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë të Veriut, në rrethana të dyshimta

Një person është gjetur pa shenja jete të martën, në ndërtesën e ish Shtëpisë së Shëndetit, në Mitrovicë të veriut.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Tact Watches

“Është raportuar se në ndërtesën e ish shtëpisë së shëndetit është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar, vdekjen e tij  e ka konfirmuar ekipi mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, siç bëhet e ditur në raport, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment