May 28, 2022
Portali Shprehja

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Një person është gjetur i shtrirë në një market të premten rreth orës 15:32 në Qagllavicë, të Prishtinës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Tact Watches

Ndërkaq, siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në market. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

admin

Një femre në Vushtrri, katër persona me maska ia grabisin një telefon

admin

Theret me thikë një i mitur në Lipjan

admin

Leave a Comment