September 25, 2020
Portali Shprehja

Gjendet i vdekur një person në Prizren

Një person pa shenja jete është gjetur ditën e mërkurë në Prizren.

Policia bën të ditur viktima është gjetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete rreth orës 18:35, transmeton Telegrafi.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete. Njësitë policore dhe njësiti mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe këta të fundit kanë konstatuar që viktima ishte i vdekur”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Policia bën të ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin Mjekësor Ligjor për obduksion./Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment