Gjendet i vdekur një person në rrugë

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mesditën e sotme në rrugë, në unazën e qytetit të Korçës.

Kanë qenë kalimtarë të rastit ata që kanë gjetur trupin e pajetë, duke lajmëruar policinë.

Zbulimi është bërë në lagjen nr.18, ndërsa paraprakisht thuhet se bëhet fjalë për 65-vjeçarin Ll.Kuqali.

Lidhur me rrethanat e vdekjes së tij hetimet janë në vijim.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të hedhur dritë mbi gjithë sa ka ndodhur.

Të ngjajshme

Ushtronte dhunë fizike ndaj gruas dhe keqtrajtonte fëmijët, arrestohet

shprehja

Katër persona tentojnë ta kalojnë kufirin, dërgohen në karantinë

shprehja

Qeni sulmon dy persona në Rahovec, dëshmitari e qëllon më pushkë të gjuetisë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë